Hakkımızda

Cesa Makine olarak, arge yatırımları ile birlikte üretilen her ürünün arkasındaki “Cesa Güvencesi” ve müşteri memnuniyeti firmamızı her geçen gün piyasada üst noktalarına taşımakta.

Cesa Güvencesi

Saim Kahraman ve Cemalettin Kolçak tarafından mütevazi bir üretim kapasitesi ile 2000 yılında kurularak üretime başlayan Cesa Makine, bugün 30 nitelikli personeli, 16 CNC tezgahı ve tüm diğer üretim ekipmanları ile birlikte 2.000m²'lik kapalı üretim tesisinde başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Asya pazarlarındaki Demir-Çelik sektörünün lider firmalarına oldukça hassas ve değişken özelliklerde Makine ve yedek parça üretimi yapıyor.

Cesa Makine olarak, arge yatırımları ile birlikte üretilen her ürünün arkasındaki “Cesa Güvencesi” ve müşteri memnuniyeti firmamızı her geçen gün piyasada üst noktalarına taşımakta.
Demir –çelik sektöre kattığı inovatif yaklaşım, üretimdeki titizliğimiz, hızımız ve üretimin her aşamasında asla taviz vermediğimiz kalite tutkumuzla firmamız yerli ve yabancı bir çok firmanın ana tedarikçisi konumdadır.

Ticaretinize gerçek anlamda katkı sağlayarak “Siz kazanırsanız biz de kazanırız” söylemini ticari ilişkilerimizdeki referans noktası olarak kabul etmekteyiz ve değişen dünya ekonomisinde bilgi ve birikimizi en aktif biçimde kullanarak , daima üretim ve iyileştirme yaparak ,Ülke ekomonise katma değer sağlıyabilmek için çalışmaktayız.


BÜYÜME ÖLÇÜTÜ


0 %

Gün geçtikçe büyüyoruz !


MÜŞTERİLER


0

Çalıştığımız firma


PROJELER


0

Adet Proje


ÇALIŞAN SAYIMIZ


0 %

2010'a öre

TARİHÇE

2000 yılında kurularak üretime başlayan Cesa Makine, bugün 30 nitelikli personeli, 16 CNC tezgahı ve tüm diğer üretim ekipmanları ile birlikte 2.000m²'lik kapalı üretim tesisinde başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Asya pazarlarındaki Demir-Çelik sektörünün lider firmalarına oldukça hassas ve değişken özelliklerde Makine ve yedek parça üretimi yapıyor.

KALİTE BÖLÜMÜ

Kalitenin asla tesadüf olmadığı fikrini benimseyerek ölçü kontrol ekipmanlarımızla, sıfır hata prensibi ve Cesa güvencesi ile birlikte ürünlerimizi müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

İMALAT BÖLÜMÜ

Müşterilerimize yalnızca tedarikçi profilinde değil, mühendislik çözümleri, bilgi birikimi ve benzeri olmayan bir deneyimle, tasarım ve uygulanabilirlik anlamında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.