Genel Müdürümüzden Mesaj


Cesa MakinaDeğerli Sanayicilerimiz ülkemizin büyümesinde, gelişmesinde ve ilerlemesinde emeği olan bütün üreten insanımıza iş gücümüze, üretmek için seferber olmuş herkese minnettarım. Bu düşüncede olan herkese saygı duyuyorum.

Hepimizin bildiği üzere üretmeyen, çalışmayan hazırı tüketen ülkeler, toplumlar er ya da geç tükenmek zorundadırlar. Biz de CESA MAKİNA olarak 20 yılı aşkın bir zamandır kendimizi üretmeye çalışmaya ülkemize değer katmaya istihdam sağlamaya adamaktan gururluyuz.
20 yıldır kendimizi geliştirebilmek için çok çalıştık çok çaba gösterdik. Üretim yaptığımız ülkelere baktığımızda Dünya ekonomisine yön veren ülkeler olduğunu görüyoruz. Tedarikçisi olduğumuz şirketler ise Dünya çapında Global şirketler olduğunu görüyoruz ve bundan dolayı çok gururluyuz. Bu başarıyı da istikrarlı çalışmaya müşterilerimize tedarikçilerimize çalışanlarımıza karşı dürüst olduğumuzdan dolayı kazandığımızı biliyoruz. İmalatını yaptığımız ürünlerin sonuna kadar arkasındayız.

Müşterilerimizin sorunlarını çözebilmek için elimizden gelen bütün gayreti ve çabayı gösteriyoruz. Bunun içindir ki müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile beraber Kocaman bir Aile gibiyiz.
İşine saygı duyan çalışanlarımız olduğu için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ülkesini seven işini seven samimi olan karşısındaki insanlara saygı duyan bütün insanlara minnettarım, sağlıklı kalın, mutlu kalın, Teşekkür ediyorum.


Saygılarımla

Saim Kahraman

CEO